Orange Blue

Doğru İletişim Fark Yaratır

Orange Blue olarak ‘Doğru İletişim Fark Yaratır’ mottosuyla yola çıkan pazarlama iletişimi danışmanlığı firmasıyız. Çalıştığımız kurumların hedef kitlesini tanıyıp bu doğrultuda iletişim stratejileri planlıyoruz. İstikrarlı ve sürdürülebilir bir büyüme için siz paydaşlarımızın stratejik pazarlama ortağı olarak çalışıyoruz.

B2B alanında hizmet veren markaların markalaşma yolculuğunda 10 yılı aşkın tecrübemiz ile marka bilinirliğini sağlama, pazar payını artırma ve büyüme yolculuğunuzda sizlerin yanındayız.

Kurucu : Begüm Albayrak

10 yılı aşkın profesyonel iş yaşamında Türkiye ve Globalin önde gelen firmalarında pazarlama, marka yönetimi ve iletişim alanlarında yönetici görevlerinde bulunduktan sonra kendi bilgi birikimini danışmanlık çatısı altında toplamaya karar vermiştir. Üsküdar Anadolu Lisesinden 2004 yılında mezun olup üniversite eğitimine Kocaeli Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ile devam etmiş ve 2009 yılında onur belgesi alarak eğitimini tamamlamıştır. Amerikada pazar araştırma ve marka iletişimi stajını ve eş zamanlı dil eğitimini tamamladıktan sonra İstanbulda profesyonel iş yaşamına devam etmiştir. Kariyer seçimine pazarlama yolculuğu ile devam eden kurucumuz daha sonra Galatasaray Üniversitesi Pazarlama İletişimi Yönetimi yüksek lisansını 2016 yılında tamamlamıştır. İngilizce ve Almanca bilmektedir. Galatasaray Üniversitesinde Marka İletişimi Yönetimi alanında eğitimler vermiştir ve halen pazarlama yayınlarında köşe yazarlığı yapmaktadır. Sertifikalardan bazıları : 

BMI Business School Istanbul ve IAE Paris – Sorbonne Business School / Global Digital Leaders | Digital Transformation Leadership

Bahçeşehir Üniversitesi / Dijital ve Sosyal Medya Pazarlama Yönetimi 

Güney Kore, KT&G Institute / 2012 Global Talent Development – Marketing Skills & Communications